Logo

СУПЕР СОЧУВАНИ БАНДАЖИ 13-ка - ОРИГИНАЛ FORD

Број на оглас: 2432527 | Објавен на: 21.03.2017, 00:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Комплет 4 челични бандажи на 4 штрафови
ОРИГИНАЛ FORD (може и за други)

ПОВОЛНО

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 IT & TV

Потврден огласувач