Logo

Пумпа за измолзување

Број на оглас: 2432529 | Објавен на: 06.02.2018, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Разно

Вид на оглас: Се продава


Продавам нова пумпа Spectra 350 dew
Mob 075 201373

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 SistersN

Потврден огласувач