Logo

Викедичка во Берово цена по договор

Број на оглас: 2432631 | Објавен на: 13.08.2017, 08:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 3000 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 200 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 2010

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Запад

Адреса: Берово

Цена: 22.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Викеничката се наоѓа над беровската брана вкупната површина на местото е од 3000 м2 изградено има две соби,кујна и купатило легализирани 50 квадрати за спиење (одмарање) има струја,вода местото е многу тивко и супер за одмарање може да се види само четврток или викенд (сабота и недела)цената што е напишана не е таа што е напишана тел. за контакт 078321128 и 078289981 само за озбилни купувачи

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Oliver

Потврден огласувач