Logo

Mercedes-Benz C220

Број на оглас: 2432636 | Објавен на: 07.05.2017, 19:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba,nosi motor 2.2 obicen dizel,cena po dogovor za poveke informacii javi se na 075/309/626 ili 072/269/020

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Spasov Marjan