Logo

ovci

Број на оглас: 2432648 | Објавен на: 18.03.2017, 22:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: / Останато

Вид на оглас: Се продава


se prodava stado od 30 ovci site za molzejne so se kuce Bruno cenata na lice mesto ke se dogovorime

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 jovco