Logo

SE PRODAVA BMW 530d

Број на оглас: 2432678 | Објавен на: 23.03.2017, 21:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava BMW 530d vo odlicna sostojva za poveke informacii na tel. 070/238-021

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 ТОШЕ

Потврден огласувач