Logo

Sterilizator

Број на оглас: 2432786 | Објавен на: 03.06.2017, 14:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Вид на оглас: Се продава


Sterilizatotot e Chicco italijanski brend I e mnogu malku koristen moze I na telefon 070809756

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Dimce