Logo

ovci ITNOO овци

Број на оглас: 2432876 | Објавен на: 27.03.2017, 14:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 85 € Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Вид на оглас: Се продава


84 ovci molznici koje seriozno zainteresiran neka dojde da gi vidi za cena ke se dogovorime bez delenje site zadno TEL.071726080 VANE

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 blaze

Потврден огласувач