Logo

MERCEDES E 270 CDI 177 ks.2003god.

Број на оглас: 2432982 | Објавен на: 11.12.2018, 01:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: 5.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES E 270 CDI 177 ks.2003god.
So mnogu oprema i mnogu socuvan plateni se site davacki do registracija.
Telefon za kontakt 071555599‬

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Delchevo

Потврден огласувач