Logo

Se prodava masini za pvc

Број на оглас: 2433025 | Објавен на: 25.03.2017, 13:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Пластика индустрија

Вид на оглас: Се продава


1 za lepenje 1 za cistenje i 1 za zecenje kontakt 071-249-807

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Anes

Потврден огласувач