Logo

Kupuvam Balanserka

Број на оглас: 2433040 | Објавен на: 19.03.2017, 11:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Вид на оглас: Се бара


Baram balanserka, nova ili polovna.
Moze i zamena za Alfa Romeo 155 TWING SPARK vo odlicna sostojba.
Zainteresiranite da me baraat posle 12 casot.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Пеце