Logo

Se prodavaat skii fischer

Број на оглас: 2433065 | Објавен на: 20.03.2017, 15:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 325 € Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat komplet skii fischer 170 cm, konduri nordica 43 broj, stapovu elan novi, kaciga i naocari, moze i po kargo.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 FILIP

Потврден огласувач