Logo

Vespa Retro moze zamena za Daewoo Tico Tiko TNG dajte ponuda

Број на оглас: 2433142 | Објавен на: 21.06.2017, 18:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Vespa

Вид: Скутер

Година: 2005

Модел: Baotian Retro Style

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo ispravna sostojba so novi gumi, mozna e zamena za tico so plin ili agregat za struja DIZEL... Dajte ponuda...

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Chrysler

Потврден огласувач