Logo

Polirka Einhell bpm 500. Itno

Број на оглас: 2433346 | Објавен на: 27.03.2017, 23:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Нега на автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polirka malku koristena

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 mso

Потврден огласувач