Logo

opel zafira 1.8

Број на оглас: 2433501 | Објавен на: 16.12.2017, 19:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 3 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


kolata e mn socuvana uvezena od ch so vozenje kupena od prv gazda so garancija. plateni davacki do registracija za poveke inf javetese na tel. mozna zamena za traktor fiat nad 60 ks.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 crni

Потврден огласувач