Logo

FORD GB2600

Број на оглас: 2433611 | Објавен на: 02.10.2017, 19:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e vo odlicna sostojba i se doneseni od CH za poveke informacii javete se na brojot........Mitko........077 884 621

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач