Logo

Nivi vo s. Adzimatovo

Број на оглас: 2433660 | Објавен на: 26.03.2020, 11:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 25000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat povekje nivi vo s. Adzimatovo.

Za povekje informacii vo vrska so nivite kontaktirajte na mobilen!

 Свети Николе    Општина:Лозово

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач