Logo

trofazen motor

Број на оглас: 2433664 | Објавен на: 19.03.2017, 20:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


se prodava trofazen motor

 Кратово

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач