Logo

Suzuki Swift 1.3 GLX

Број на оглас: 2433740 | Објавен на: 19.02.2018, 16:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Swift

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 45000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 48 kw / 65 ks

Цена: 1.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava suzuki swift 1.3 glx , vo odlicna sostojba. Registrirano do 04.12 .2018.Za podetalni informacii javete se na tel: 078 40 66 55

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 fijat

Потврден огласувач