Logo

kombajni

Број на оглас: 2433762 | Објавен на: 14.04.2017, 08:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 18.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


new holland 80 50 = 18000 eura ( moze da se vide vo sv.nikole)
new holland 15 40 al =1200 eura (moze da se vide vo NAJK-PROM strumica)
clas merkator = 8000 eura (moze da se vide vo sv nikole)

KONTAKT tel : 075 468 450

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 ile

Потврден огласувач