Logo

Mini Cooper 1.6 85(2002)

Број на оглас: 2433796 | Објавен на: 30.03.2017, 00:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mini

Модел: Cooper S

Година: 2002

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mini Cooper 1.6 *85KW, (2002)
Возилото е во перфектна состојба, без никакви проблеми и извршени сите сервиси.
За подетални информации јавете се на: 070 824 207

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач