Logo

prodavam plac na ezero kozjak

Број на оглас: 2433797 | Објавен на: 27.03.2017, 09:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 22 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


placot se naojga vo elitnata naselba vo atarot od selo breznica kade sto ima izgradeno okolu 50 vikend kujki placot e 211kvadrati izmislen za vikend kujka odalecen od ezero 40m i e na glavniot pat za skopje voda i struja vednas do placot cena 22e moze i zamena za kola dajte ponuda

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 nikola