Logo

mercedes e220

Број на оглас: 2433798 | Објавен на: 05.06.2017, 18:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo odlicna sostojba servisirana.
greaci na sedista klima el stakla el retrovizori esp senzor za dozd sbh.kolata e evro 4 moze da se carini mozna e zamena

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 viktor