Logo

prodavam maruti

Број на оглас: 2433810 | Објавен на: 27.03.2017, 09:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Maruti

Година: 1991

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 370 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


prodavam zuzuki maruti rigistrirano do 1,8,2017 za povejke informaci javetese

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 nikola