Logo

Opel Astra 1.7 dizel

Број на оглас: 2433820 | Објавен на: 07.04.2017, 12:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1995

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pali vozi
Registrirana do kraj na godina
Za kes ekstra cena.!!!!

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 stefan