Logo

se prodava hilta metabo

Број на оглас: 2433834 | Објавен на: 19.03.2017, 22:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


se prodava hilta metabo malku koristena
barajte na ovoj broj 078 449 400 kire

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 jane

Потврден огласувач