Logo

Продавам скутер 150cc пали вози

Број на оглас: 2433885 | Објавен на: 19.03.2017, 22:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Vespa

Вид: Скутер

Година: 2010

Модел: Arora

Километри: 5000

Цена: 200 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Скутеро е пали вози може да се проба маските са му искршени а може и за мена за друг мотор или кола до моја доплата

 Кратово

Прати Е-Маил

 Марио