Logo

MAZDA 3 1.6 HDI 80KW 109 KS

Број на оглас: 2433916 | Објавен на: 05.06.2017, 23:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 3

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 5.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vnesena od Svajcarija. So ful oprema. Napraven mal servis { smeneto ulje i filter, filter nafta, filter vozduh i polen, novi plocki na kocnici. Kolata e vo pefektna sostojba karoseriski i enterier. Mozna zamena za pomala kola nad 2005 god. So doplata.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Ljupce

Потврден огласувач