Logo

rover 214 se za nego motor komplet 1.4 16v

Број на оглас: 2433918 | Објавен на: 05.06.2018, 09:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


se za nego isto taka i za 2.0 td tdi .. i za rover 45 400

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 sase

Потврден огласувач