Logo

LG L BELLO D331

Број на оглас: 2433922 | Објавен на: 21.04.2017, 14:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Модел: l bello

Боја: White

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


ispraven izacuvan.raboti na site mrezi.moze zamena,

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 _ _ _ _

Потврден огласувач