Logo

CITROEN C3 1.4 HDI DIZEL 2008god+ CELA GODINA REGISTRIRAN

Број на оглас: 2434031 | Објавен на: 26.03.2017, 20:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C3

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 3.650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava citroen c3 1.4 hdi DIZEL
POTROSUVACKA OD 3.5 L NA 100 km kako so skuter da se vozis
E OVA GO NEMA NIKADE
REGISTRIRAN CELA GODINA PLUS SRRVSIRAN
PLUS SO NEGO IDAT 4 CISTO NOVI GUMI
PALI I IVOZI
PODOBRO ZDRAVJE

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 bobi

Потврден огласувач