Logo

Drva za ogrev.дрва за огрев.огревно дрво.ogrevno drvo

Број на оглас: 2434122 | Објавен на: 15.04.2019, 11:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Вид на оглас: Се продава


ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА ДАБОВО И БУКОВО ОГРЕВНО ДРВО СО ДОСТАВА ДО ВАШИОТ ДОМ.
ЗА БИТОЛА ПРИЛЕП И ОКОЛНИТЕ СЕЛА.
Tel. 070 378 363

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 ѓоко

Потврден огласувач