Logo

Bmw 530d redizajn 193hp

Број на оглас: 2434316 | Објавен на: 23.05.2017, 10:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2018

Сила на моторот: 193 kw / 262 ks

Цена: 4.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava bmw 530d redizajnot
vo odlicna sostojba napraven servis ulje filtri vo motor i menuvac smenata prednica smenati plocki smenat akumulator registrirana do 02.02 2018 novi zimski gumi so mnogu oprema navigacija parking senzori,senzori za dozd el retrovizori so greaci tempomat komandi na volan kolata e bez mana mozna e zamena

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 zlatko

Потврден огласувач