Logo

Patosnici Audi A3 2004-2013 NOVI ORIGINALNI I NAJEVTINI

Број на оглас: 2434327 | Објавен на: 20.03.2017, 11:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Стајлинг и Спортска опрема

Вид на оглас: Се продава


Нови оригинални по најевтини цени во Македонија !

- сет од 4 патосници
- боја: црна
- ОЕ: 8P1 061 225 041
- година: од 2004 до 2013

Тел. 078 669 666, 078 441 778, 071 441 444, 078 213 333

Имаме на лагер голем број нови оригинални делови !
Вршиме достава до секој град во Македонија !

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 AutoKing (претпријатие)

Потврден огласувач