Logo

Patosnici Audi A1 2011+ NOVI ORIGINALNI I NAJEVTINI

Број на оглас: 2434338 | Објавен на: 20.03.2017, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Вид на оглас: Се продава


Нови оригинални по најевтини цени во Македонија !

- сет од 4 патосници
- декор: "LEGENDS"
- ОЕ: 8X1 061 270 A
- година: од 2011+

Тел. 078 669 666, 078 441 778, 071 441 444, 078 213 333

Имаме на лагер голем број нови оригинални делови !
Вршиме достава до секој град во Македонија !

Огласи од: AutoKing

AutoKing

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 AutoKing (претпријатие)

Потврден огласувач