Logo

RENO-megane-klasik

Број на оглас: 2434407 | Објавен на: 26.03.2017, 08:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba komplet servis pred 10 dena smeneto ylje.4 novi gumi.moze da se vide i proba vo sekoe vreme.broj za kontakt 071998484-gigo

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Mitko