Logo

Motor Golf 4 (1.4 benzin) 16v.

Број на оглас: 2434425 | Објавен на: 26.10.2017, 15:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


Isporaka do site gradovi vo Makedonija tel za kontakt 078213333,071441444,078441778

Огласи од: AutoKing

AutoKing

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 AutoKing (претпријатие)

Потврден огласувач