Logo

Patiki 42 novi germanski!!!

Број на оглас: 2434454 | Објавен на: 15.01.2018, 19:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 42

Боја: Црна

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat patiki made in germany kupeni vo germanija. Broj 42. Moze po kargo da se pratat.

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 aleksandar