Logo

Се продава стан во Демир Хисар 75 м2 + визба 8 м2 + гаража

Број на оглас: 2434496 | Објавен на: 03.04.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 75 m²

Греење: Дрва

Спрат: 3 кат

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот е веднаш до амбулантата, основното и средното училиште. Станот е 75 м2 + визба 8 м2 + гаража, има дневна, трпезарија, децка соба, спала соба, кујна, купатило, три балкони, визба и гаража. Цена по договор

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Гоце