Logo

SE BARAAT RABOTNICKI ZA VO MARKET

Број на оглас: 2434693 | Објавен на: 21.07.2017, 08:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Останато

Пол : Женско

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Доволни

Цена: По Договор

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


SE BAARAT 4 RABOTNICKI ZA RABOTA DO DRAGSTOR .OBEZBEDENO ZDRAVSTVENO I PENZISKO OSIGURUVANJE INF NA TEL 075239159

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач