Logo

HP 10 & HP 11

Број на оглас: 2434757 | Објавен на: 16.08.2017, 16:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 690 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Инкџет

Вид на оглас: Се продава


1HP = 690DEN 2HP = 1380DEN +1 GRATIS

Купува 2, земи еден слобо
bleni 2, dhe merni nje gratis.

(NGJYRAT SIPAS DESHIRES)

HP 10 MAGNETA
HP 10 YELLOW
HP 10 CYAN
HP 10 BLACK

HP 11 MAGNETA
HP 11 YELLOW
HP 11 CYAN
HP 11 BLACK

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Memo Office