Logo

Pjes per kompjuter

Број на оглас: 2434764 | Објавен на: 20.03.2017, 15:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


RAM 256 MB PC..................300DEN
RAM 512 MB PC..................500DEN
RAM 1024 MB PC................800DEN
RAM 256 MB LAPTOP..........300DEN
RAM 512 MB LAPTOP..........500DEN
RAM 1024 MB LAPTOP........800DEN
KARTEL GRAFIKE..............800DEN
HDD 256GB..........................500DEN
kuller......................................100den

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Memo Office

Потврден огласувач