Logo

Lifan LF 125 E

Број на оглас: 2434863 | Објавен на: 20.03.2017, 16:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2006

Модел: skuter Lifan LF 125 E

Цена: 450 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


skuter Lifan LF 125 E
125 ccm
proizveden 206 god, prva registracija 2011 god. kupen od Makedonija i e so Makedonski dokumenti t.e registriran vo Makedonia.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач