Logo

fiat bravo

Број на оглас: 2434889 | Објавен на: 20.03.2017, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Bravo

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


fiat bravo 1.9 obicen dizel samo registracija i fali drugoto e se kako so treba mnogu mala potrosuvacka na gorivo cena po dogovor

 Валандово

Прати Е-Маил

 goran