Logo

Vikendica

Број на оглас: 2434898 | Објавен на: 20.03.2017, 16:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 40 m²

Број на соби: 2

Греење: Нема

Наместена: Да

Цена: 6.500 €

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Викендицата се наоѓа во непосредна близина на раскрсницата Злетово - Пробиштип ( гледајќи ја втората слика од левата страна ). Местото е со површина од 7000 m2 во кои има бунар за вода, лозје-стара прачка, овоштарник, житарица, градина...
Истотака имаме и друго земјоделско земјиште во околните села на г.Пробиштип кое е за продажба.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач