Logo

Brener

Број на оглас: 2434939 | Објавен на: 20.03.2017, 17:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина

Вид на оглас: Се продава


Star brener mislam deka e na benzin ima i pumpa za da stvarash kompresia

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Florim

Потврден огласувач