Logo

Peugeot 206 CC (Cabrio) 2003 god.

Број на оглас: 2434963 | Објавен на: 07.07.2017, 10:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2003

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba , redovno servisirana, so standardna kompletna oprema.Moze da se vidi vo sekoe vreme.

Огласи од: AutoKing

AutoKing

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 AutoKing (претпријатие)

Потврден огласувач