Logo

Hitno

Број на оглас: 2434970 | Објавен на: 27.04.2017, 00:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 280 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo....info 076208160

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Brane

Потврден огласувач