Logo

Aparat masina za kafe

Број на оглас: 2434982 | Објавен на: 01.05.2017, 17:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
1.400 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Вид на оглас: Се продава


Poloven aparat od ch noseno znam deka palit a dali funksionira dali e sve vo red ne znam typ505 app n 20466 moze i zamena

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Florim

Потврден огласувач