Logo

Ego One CLR Atomizer 1ohm (Греач)

Број на оглас: 2435006 | Објавен на: 02.04.2017, 09:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Вид на оглас: Се продава


Joytech Ego One греачи од 1 ом, оригинални, не ни ги отворив поради шо го скршив тенкот.
Одговараат на сите Ego One модови.
Колку шо ги купив толку и ги продавам.
https://www.fasttech.com/products/2332700
http://www.joyetech.com/product/clr-head-rebuildable/

 Шарло

Потврден огласувач